£do uzgodnienia

Sezonowa praca Anglia ogrodnictwo w szklarni przy kwiatach od zaraz Romsey

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Romsey
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 16:56

Pracodawca z Romsey UK szuka osób do pracy w Anglii przy kwiatach. Zatrudnienie sezonowe 2019 w ogrodnictwie możliwe od zaraz. Oferta w szklarni dla Polaków na atrakcyjnych warunkach.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Romsey.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w ogrodnictwie na terenie szklarni i na zewnątrz przy kwiatach w różnych warunkach pogodowych;
  • obowiązkiem pracownika będzie przesadzanie kwiatów, pakowanie ich do pudełek, a następnie przygotowywanie do wysyłki;

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i czytaniu;
  • trzeba mieć buty safety, kamizelkę hi-viz oraz ciepłe ubrania przeciwdeszczowe.

Oferujemy:

  • gdy zadzie taka potrzeba, będzie zapewniony transport;
  • od 7 do 12 godzin pracy dziennie, co zależało będzie od ilości zamówień, ale czasami może być wymagana praca w soboty.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: 155 – 156 High Street SO14 2BT, 02380 226644 albo pod adresem e-mail:

ela@rfcsolution.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-na-szklarni-w-centrum-ogrodniczym_i92757

ID ogłoszenia: 7335c9defce80c7c

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Anglia ogrodnictwo w szklarni przy kwiatach od zaraz Romsey”

  1. Nazwa się Krzysztof Kirkiewicz mam ukończone 28 lat w Anglii jestem już od 6 lata jestem odpowiedzialny sumiennym człowieka . Jestem zainteresowany ofertą pracy w państwie firmy z miłą chęcią przyjmę parace w państwie firmie proszę o kontakt 07404951588