£5,90 - 7,83/h

Sezonowa praca Anglia przy zbiorach truskawek i malin od kwietnia-maja 2019 Coventry

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwieciń/maj 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2019 05:27

Rodzinna farma z okolic Coventry poszukuje do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin. Oferta od kwietnia-maja 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Anglia, okolice Coventry

Wynagrodzenie:

  • 7,83 GBP/h osoby powyżej 25 lat;
  • 7,38 GBP/h osoby w wieku 21-24 lata;
  • 5,90 GBP/h osoby w wieku 18-20 lat.

Start: od kwietnia/maja 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory truskawek oraz malin i innych owoców miękkich;
  • sadzenie truskawek oraz przycinanie malin;
  • plewienie chwastów;
  • pakowanie owoców do zamrożenia;
  • obowiązkiem pracownika będzie również sadzenie dyń oraz ich zbiór i czyszczenie;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane podchodzenie do swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy zbiorach truskawek;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • jest to praca dla kobiet, jak i mężczyzn.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 20 GBP od osoby na tydzień;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • w szczytowym okresie konieczna będzie praca w weekendy.

Aplikacja:

Kontakt na stronie: www.maltkilnfarmshop.co.uk

ID ogłoszenia: 3775c8673588c143