£5,90 - 7,83/h

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek i malin w Rugby 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rugby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2019 05:33

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin 2020. Pracodawca z Rugby wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego i zapewnia zakwaterowanie odpłatnie, a do tego daje atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek i malin.

Lokalizacja: Rugby.

Wynagrodzenie:

  • 7,83 funta/godz. osoba powyżej 25 lat;
  • 7,38 funta/godz. 21-24 lat;
  • 5,90 funta/godz. 18-20 lat.

Start: brak danych.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek i malin oraz innych miękkich owoców;
  • sadzenie truskawek;
  • wyrywanie chwastów na polu;
  • przycinanie malin;
  • pakowanie owoców do zamrożenia;
  • sadzenie, zbieranie oraz mycie dyń;
  • wykonywanie innych prac na farmie zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy zbiorach truskawek;
  • zatrudnienie dla mężczyzn i kobiet.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 20 funtów od osoby na tydzień.

Aplikacja:

Aplikować prosimy poprzez e-mail: richard.maltkilnfarmshop@gmail.com lub pod numerem telefonu: +447765651669.

Źródło: praca-sezonowa24.pl

ID ogłoszenia: 9065c3f681a621d8