£6,70 GBP/godz - 7.20 GBP/godz.

Sezonowa praca Anglia w rolnictwie bez znajomości języka od zaraz zbiory owoców bez znajomości języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 17:45

Oferujemy sezonową pracę w Anglii dla Polaków przy zbiorach owoców na farmie. Zatrudnienie w rolnictwie bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca może zlecać również takie zadania jak plewienie, podlewanie itp.

Stanowisko: pracownik farmy.

Miejsce zatrudnienia: Anglia.

Wynagrodzenie: 6,70 GBP/godz – 7.20 GBP/godz.

Opis stanowiska:
osoby zatrudniona zajmują się przede wszystkim zbieraniem owoców. Mogą być również delegowani do innych zadań związanych z gospodarstwem, np. do plewienia, podlewania, sadzenia itp.

Wymagania wobec kandydata:

  • sprawność i siła fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;;
  • punktualność;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na 3-6 miesięcy;
  • dyspozycyjność do wyjazdu na przełomie lipca i sierpnia;
  • umiejętność przestrzegania limitów zbiorów.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki na poziomie 5500 zł do 7500 zł/miesięcznie brutto;
  • możliwość opłaty kosztów wyjazdu w systemie ratalnym;
  • pracę na co najmniej 3 miesiące;
  • miłą atmosferę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Należy kliknąć “Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 262577a38485d7f6