£7 GBP/skrzynka

Sezonowa praca w Anglii 2019 bez znajomości języka zbiory żonkili Kornwalia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kornwalia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od stycznia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2018 22:47

Ogłoszenie pracy w Anglii od stycznia 2019 przy zbiorach żonkili. Zatrudnienie w Kornwalii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kornwalia.

Wynagrodzenie: 7 funtów za skrzynkę.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
praca polega na zbiorze żonkili z pola do skrzynek

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność od stycznia;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • nastawienie na osiąganie celów;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie płatne 60 GBP tygodniowo;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • osoby z własnym samochodem będą miały możliwość dodatkowego zarobku.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać e-maile pod adres:

aga12324@wp.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-zonkili-pd-stycznia-2019-w-kornwalii/

ID ogłoszenia: 9385c013f12a8dd3