£od 8,72 brutto/h

Sezonowa praca w Anglii 2023 bez języka zbiory malin, truskawek, borówek w Wokingham 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wokingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2023 00:19

Na rok 2023 sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach owoców truskawek, malin, jeżyn, borówek na farmie w Wokingham. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wokingham.

Wynagrodzenie: od 8,72 GBP brutto na godz.

Start: sezon 2023

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie owoców miękkich – truskawek, malin, borówek oraz jeżyn;
  • wykonywanie innych zadań pomocniczych na farmie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej w Anglii mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: https://hallhunter.com/pl/owoce-zbiory-praca-uk/

ID ogłoszenia: 344643ef6f300cb2