£6,50 GBP/h

Sezonowa praca w Anglii bez języka przy zbiorach borówek od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 21:45

Od zaraz dam pracę w Anglii przy zbiorach owoców – borówki amerykańskiej i malin. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Oferta na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– ręczny zbiór borówki i malin
– układanie zbioru w skrzynkach
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– zdolność pracowania w grupie
– dobre zdrowie umożliwiające podjęcie pracę fizyczną
– preferujemy osoby w wieku od 25 do 45 lat
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– możliwość podjęcia pracy na okres do 3 miesięcy
– szybkie, ale zaraz dokładne wykonywanie zadań
– każda zatrudniona osoba zobowiązana jest do wyrobienia norm dziennych
– wyjazd od zaraz
– niezbędne rzeczy jakie będą potrzebne podczas wyjazdu to: śpiwór, poduszka, ubranie robocze, naczynia, sztućce

Oferujemy:
– zapewniamy pracę w grupie 4 osobowej
– legalną pracę na 3 miesiące
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie na pełny etat
– zakwaterowanie płatne co 7 dni 30 GBP
– transport wewnętrzny płatny 5 GBP za każdy tydzień
– ubezpieczenie jest zapewnione
– możliwość wykupienia pakietu full care za cenę 620 zł

Aplikacja:
Odbywa się za pośrednictwem strony: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/szybki-wyjazd-zbior-malin-i-borowki-amerykanskiej/

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-borowki-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7055db59c6eae70

3 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii bez języka przy zbiorach borówek od zaraz”

  1. Witam mam doswiadczenie w zbiorach borowki mam 2 osoby chetne. Moj nr tel 504 774016

  2. jestem zaintersowani mail diabloniewazne@gmail.com tel 669254762

  3. Witam jestem zainteresowany ogloszeniem prosze o kontakt na E-mail http://www.piter1234@wp.pl

Zostaw odpowiedź do piter1234