£8,91 na godz.

Sezonowa praca w Anglii bez języka przy zbiorach kwiatów od zaraz Kornwalia 2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kornwalia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 grudnia 2021 00:06

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Anglii. Zatrudnienie w Kornwalii dla Polaków od zaraz przy zbiorach kwiatów (żonkili). Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kornwalia.

Wynagrodzenie: 8,91 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem będzie zbieranie kwiatów – żonkili.

Wymagania:

  • posiadanie statusu osiedleńca w Anglii albo jego wyrabianie lub przebywanie już w UK;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • na miejscu zakwaterowanie;
  • możliwość skorzystania z darmowej pralni, a także z darmowego prądu i gazu;
  • bezpłatny dostęp do wi-fi;
  • darmowe przejazdy do/z pracy;
  • bezpłatne ubrania ochronne;
  • pomoc finansową na pokrycie kosztów podróży.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

0044 782 780 55 64

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-kwiatow-w-anglii-wysokie-zarobki-pewne-miejsce-pracy-CID4-IDHey5c.html

ID ogłoszenia: 79361c2e802ccfdd