£do uzgodnienia

Sezonowa praca w Anglii od maja 2017 zbiory truskawek bez języka East Boldre

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: East Boldre
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 03:25

Aktualnie poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od maja 2017 przy zbiorach truskawek na polu lub w tunelu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: East Boldre, okolice Sauthampton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od maja 2017

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek na polu lub w tunelu

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • chęć i energia do pracy
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na stabilnych warunkach
  • szansę rozwoju zawodowego dla najlepszych pracowników
  • zatrudnienie na czas określony
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

recruitment@newforestfruit.com

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-anglii-zbiory-truskawek-bez-jezyka-od-zaraz-east-boldre/

ID ogłoszenia: 38258dd93e2dde44