£8,21 na godz.

Sezonowa praca w Anglii od stycznia 2020 przy zbiorach kwiatów Kornwalia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kornwalia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2019 00:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kwiatów (żonkili). Zatrudnienie 2020 w Kornwalii dla pracowników sezonowych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kornwalia.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od stycznia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie kwiatów (żonkili) na polu;
  • układanie oraz wiązanie kwiatów w bukiety, następnie pracownik będzie pakował je do skrzynek i przenosił do punktów odbioru;
  • praca w zespole, która jest uzależniona od warunków atmosferycznych, a także od szybkości wzrostu roślin;
  • w pracy tej pracownik musi się schylać i przenosić skrzynki z kwiatami.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od stycznia 2020.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie około 52,85 GBP na tydzień w czteroosobowych karawanach;
  • darmowy przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy, a także dojazdy na zakupy;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracownik sam organizuje transport z Polski do Anglii, ale w razie potrzeby pracodawca może pomóc znaleźć zaufanego przewoźnika.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: https://gratka.pl/praca/pracownik-do-zbioru-kwiatow-praca-sezonowa/ob/14100081

ID ogłoszenia: 5955dc58043cc3f2