£6,50 GBP/h

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach pieczarek bez znajomości języka Lancaster

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lancaster
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 10 września 2015 15:39

Oferta sezonowej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w okolicach Lancaster przy zbiorach pieczarek.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Lancaster
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na ręcznym zbiorze pieczarek z farmy położonej w okolicach Lancaster.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy sezonowej od zaraz
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– sprawne dłonie
– szybkość, energiczność, odpowiedzialność, samodzielność
– pozytywne nastawienie do życia
– wytrzymałość fizyczna
– brak nałogów
– silna wola
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– start już od zaraz
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas co 7 dni
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia i znajomości języka obcego
– w tygodniu zapewniamy 48 przepracowanych godzin

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: joanna.olkuska@masterstaff.co.uk
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2495dn/

ID ogłoszenia: 71255f17c4b7cc1b

3 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach pieczarek bez znajomości języka Lancaster”

  1. Agnieszka Kopińska na 15 września 2015 @ 19:59

    Proszę o kontakt jestem zainteresowana wyjazdem.

  2. Amanda ,Klaudia na 19 września 2015 @ 12:54

    Wraz z siostra jesteśmy zainteresowane ofertą pracy jesteśmy zgranym zespołem szybkość pracy to nasz atut proszę o kontakt 518833994

  3. waldemar tworek na 22 września 2015 @ 18:47

    witam jestem zainteresowany wyjazdem do pracy

Zostaw odpowiedź do Amanda ,Klaudia