£7,83 brutto/godz.

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach szparagów bez języka od kwietnia 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy czerwca 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 02:36

Aktualne od kwietnia 2019 ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Oferta możliwa bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie przez pracodawcę, a do tego atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP brutto/godz.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie szparagów na polu.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu na wiosnę 2019;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęci i motywacja do pracy;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • dokładność;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie oraz komunikacja lokalna w cenie 50 GBP tygodniowo;l
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • istnieje możliwość wypracowania nadgodzin, które są płatne dodatkowo.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy sezonowej, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail wraz ze swoim CV na adres:

lukasz.asparaguskerrfarms@gmail.com, ale też istnieje możliwość telefonicznego skontaktowania się pod numerem telefonu: 665 159 499.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-anglii-od-kwietnia-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 755c5f07c5b5f43