£do uzgodnienia

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach warzyw w szklarni od zaraz Bradford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bradford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 13:35

Gospodarz z Bradford zatrudni Polaków do sezonowej pracy w Anglii w szklarni z pomidorami. Zatrudnienie od zaraz na dwa miesiące przy zbiorach pomidorów, pakowaniu i przenoszeniu skrzynek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: okolice Bradford

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zbiory pomidorów w szklarni.
  • Pracownik będzie miał za zadnie pielęgnować warzywa, zbierać, sortować oraz pakować.
  • Skrzynki z zebranymi owocami trzeba będzie przenieść do samochodów lub części magazynowej.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres dwóch miesięcy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego jest konieczna
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w szklarni

Oferujemy:

  • Uczciwe warunki pracy
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych
  • zatrudnienie od zaraz na 2 miesiące
  • ok 8h pracy dziennie przez 6 dni w tygodniu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • możemy przyjąć pary

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres, pary prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „zbiory pomidorów Bradford″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 88353e89e371d01b

2 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach warzyw w szklarni od zaraz Bradford”

  1. zbiory pomidorów Bradford na 13 sierpnia 2014 @ 15:08

    Witam,byłabym chętna do pracy razem z kolezanką.Chciałabym dowiedziec sie jakie sa warunki zakwaterowania i zarobki.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.