£8,20 GBP/h brutto

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach winogron – winobranie 2017 Lichfield (k. Birmigham)

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lichfield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: II połowa sierpnia 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 03:17

Plantacja z Lichfield UK (koło Birmingham) od sierpnia poszukuje do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach winogron na winobranie 2017. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Lichfield

Start: II połowa sierpnia

Zarobki: 8,20 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 20

Zadania:

Fizyczna praca na plantacji polegająca na ścinaniu dojrzałych kiści winogron z pomocą małego sekatora. Zebrane kiście układane są w skrzynkach z zachowaniem ostrożności.

Wymagania:

– dyspozycyjność w podanym terminie

– mile widziane doświadczenie

– znajomość języka angielskiego dla własnej wygody, gdyż nie jest wymagany

Oferujemy:

– godziwą stawkę

– zakwaterowanie w komfortowych domkach (koszt 5 GBP za dobę)

– przyjazną i sympatyczną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “winobranie 2017”

emial: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 6095973d55a0d8f4

2 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach winogron – winobranie 2017 Lichfield (k. Birmigham)”

  1. Witam,

    proszę o info, czy oferta jest aktualna?

  2. Joanna Soluch na 25 lipca 2017 @ 20:42

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy sezonowej.

    Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam