£2035-2245 brutto/mc

Sheffield, Anglia praca 2022 bez znajomości języka od zaraz na magazynie przy kompletacji towaru

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 marca 2022 00:08

Również bez znajomości języka obcego w rejonie Sheffield UK od zaraz dostępna atrakcyjna praca w Anglii 2022 na magazynie przy kompletowaniu zamówień, przyjmowaniu towaru, uzupełnianiu etc.

Zadania:

– Przyjmowanie, uzupełnianie i kompletowanie towaru
– Dbanie o załadunek pojazdów

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie
– rzetelność i motywacja do pracy
– NIN, settlement status, konto bankowe

Mile widziane: Uprawnienia na wózki widłowe
Kurs pierwszej pomocy/PPOŻ
Gra zespołowa i zaangażowanie na poziomie Ligi Mistrzów

Oferujemy:
– Konkurencyjne wynagrodzenie – od 2035 do 2245 GBP brutto miesięcznie zawsze na czas
– Pracę 40h tygodniowo, od niedzieli do czwartku w godzinach popołudniowo-wieczornych
– Parking na terenie magazynu
– Karty upominkowe na urodziny
– Bonus na święta Bożego Narodzenia
– Pracę w zgranym zespole

rekrutacje@mastermediauk.com

ID ogłoszenia: 1876232fde5a8945

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Mastermedia
  • Zarejestrowany od: 17 marca 2022

Inne przedmioty dodane przez Mastermedia

Ostatnie przedmioty dodane przez Mastermedia »