£8,91-10,25 GBP/h brutto

Sortowanie odzieży oferta fizycznej pracy w Anglii dla par bez języka 2023, Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 marca 2022 00:14

Z darmowym zakwaterowaniem w Peterborough od zaraz fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie dla par także bez znajomości języka angielskiego na okres minimum 56 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Peterborough

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Start: od zaraz

Umowa: na minimum pół roku

Wynagrodzenie: 8,91 (w tym zawarty już koszt zakwaterowania, bez zakwaterowania stawka 10,25 /h brutto)

Zadania:

Praca fizyczna przy taśmie polegająca na sortowaniu używanej odzieży pod względem rodzaju oraz jakości. Ubrania dzielone są na klasy jakościowe następnie ze względu na rodzaj z czego należy również wyłapać ubrania pochodzące od znanych firm odzieżowych premium.

Wymagania:

– szybkość, sprawność, dobra kondycja, wzrok

– brak nałogów tytoniowych (zakaz palenia w całym zakładzie)

– umiejętność współpracy w grupie osób, pomaganie innym pracownikom, jeśli zajdzie taka konieczność

– mile widziane osoby znające aktualne trendy w modzie i marki premium

– atutem będzie znajomość języka angielskiego

– astma lub alergia może być przeszkodą do tego typu pracy

– obecnie maseczki i rękawiczki są obowiązkowe tak samo jak dezynfekcja rąk przed wejściem do hali

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu lub wyższą stawkę godzinową (pary mają zapewnione wspólne pokoje 2-osobowe)

– praca w nowoczesnym zakładzie, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa i higieny

– pracodawca zapewnia odzież roboczą

– możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok po zakończeniu umowy z naszą agencją

W związku z panującą pandemią pracodawca oferuje pracownikom niezbędne środki ochrony osobistej w postaci maseczek, rękawiczek oraz żele do dezynfekcji.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie możliwe od zaraz.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „sortowanie odzieży Peterborough 03/2022”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 292621e8f4937034