£15.06

Spawacz 136 – praca Wielka Brytania od zaraz, Rosyth

  • Kraj: Szkocja
  • Miasto: Rosyth
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.04.2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2026 rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2022 00:03

Firma z Rosyth (Szkocja) poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy 136 do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii przy spawaniu okrętów wojennych.

Opis stanowiska:* Dla naszego brytyjskiego klienta szukamy spawaczy 136 do projektu budowy okrętów wojennych w Rosyth

Wymagania:* – doświadczenie w pracy na stoczni w Rosyth
– status osiedleńca / dowód złożenia aplikacji (EU Settlement Scheme)
– certyfikat spawalniczy 136
– zaświadczenie o niekaralności w języku angielskim

Oferujemy:* – stałą pracę dla brytyjskiego pracodawcy w Rosyth
– stawkę godzinową podstawową £15,06 brutto + dodatek wakacyjny £1,82 przez pierwsze 12 tygodni / £15,48 + dodatek wakacyjny £2,14 po 12 tygodniach
– dodatek za nadgodziny i zmianę nocną
– długotrwałą współpracę w rotacji 5-6/1
– podróż i zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe z dostępem do internetu)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na adres mailowy:

yy@stanship.com.pl

ID ogłoszenia: 6362455c2e39402

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Stanship
  • Zarejestrowany od: 31 marca 2022

Inne przedmioty dodane przez Stanship

Ostatnie przedmioty dodane przez Stanship »