£10 - 13 GBP

Spawacz TIG / MAG – praca w Anglii od zaraz, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 04:19

Od zaraz z podstawową znajomością języka do podjęcia legalna praca w Anglii jako spawacza MAG – TIG. Zatrudnienie w Londynie dla osób z ważnymi certyfikatami.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz TIG/MAG.

WYMAGANIA:

Doświadczenie w spawaniu potwierdzone certyfikatami, metodami TIG lub MAG, przestrzeganie norm jakościowych, zasad BHP, mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego oraz prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Spawanie stali nierdzewnej, wstępny odbiór wizualny na zgodność z normami spawalniczymi

OFERUJEMY:

Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach działalności gospodarczej prowadzonej w Anglii, kontrakt min. 3 miesięczny z możliwością przedłużenia, finansowanie uprawnień CCNSG, gwarantowane 58h pracy tygodniowo, wynagrodzenie (w zależności od posiadanego doświadczenia) 10 – 12 GBP/h + premia, przejazd i zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę, przejazdy do miejsca pracy na koszt pracodawcy, ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

ID ogłoszenia: 8425b1e42a7a6277

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InterKadra
  • Zarejestrowany od: 11 czerwca 2018

Inne przedmioty dodane przez InterKadra

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez InterKadra »