£7,50 GBP/h

Sprzątanie domów i mieszkań oferta pracy w Anglii Cambridge dla Polaków

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridge
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 22 września 2015 20:52

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych od zaraz. Zatrudnienie w Cambridge przy praniu dywanów i mebli tapicerowanych oraz kompleksowym sprzątaniu powierzonych pomieszczeń.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: różne lokalizacje dostępne – Cambridge, Ely, Newmarket, Soham

Zarobki: 7,50 GBP na godzinę pracy

Charakterystyka i zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie domów i mieszkań prywatnych.
  • Jest to praca w pełni fizyczna.
  • Do zadań może należeć mycie wykładzin podłogowych, mebli tapicerowanych, dywanów.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy oraz możliwość zabrania swojego samochodu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • bardzo dobre środki i urządzenia do czyszczenia
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zlecenia stałe oraz jednorazowe
  • dobre warunki zatrudnienia
  • zapewnione 35 godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesyłać na adres:

  • office@elycleaner.net

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem: +447730461587

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bgf6/

ID ogłoszenia: 655601814930458