£9,00 na godz.

Sprzątanie domów opieki od zaraz oferta pracy w Anglii z językiem angielskim Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 lutego 2021 00:04
  • Wygasa: 4 dni, 10 godzin

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii dla sprzątaczek. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków przy sprzątaniu domów opieki z komunikatywnym językiem angielskim. Pracodawca zapewnia szkolenia.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • obowiązkiem pracowników będzie sprzątanie w domach opieki.

Wymagania:

  • mile widziane panie z Londynu Zachodniego;
  • posiadanie doświadczenia;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie NIN, UTR i konta w banku;
  • posiadanie polskiego paszportu albo angielskiego prawa jazdy do CRB.

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie w godzinach pracy – możliwość otrzymania certyfikatu;
  • stałą pracę;
  • minimum 30 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę od 8.00 do 16.30;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail: whisksstar@gmail.com albo można wysłać wiadomość SMS z dopiskiem: SPRZĄTANIA na numer telefonu: 0793690003 (oddzwonimy).

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 476601aba9411be0