£12,00 na godz.

Sprzątanie kliniki medycznej bez języka dam pracę w Anglii od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa/kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 czerwca 2022 00:03

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu kliniki medycznej. Zatrudnienie w Londynie dla sprzątaczki bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia dodatkowe bonusy.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 12,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie kliniki medycznej, np. czyszczenie różnych powierzchni, mycie, ścieranie kurzu itp.;
  • środki czystości będą zapewnione.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • pracę przez 2 – 3 godziny dziennie – można wybrać po 21.00 wieczorem albo od 05.00 do 08.00 rano;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę także w soboty i niedziele, gdyż klinika jest czynna 7 dni w tygodniu;
  • 50% zniżki na usługi medyczne w klinice oraz 15% zniżki na usługi medyczne dla rodziny.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

medical@luxmedica.co.uk albo można zadzwonić pod numer telefonu: 075 2123 0729 (Iza)

Źródło: https://polonia24.co.uk/ealing/praca/pomoc-domowa-aupair-sprzatanie/szukamy-osoby-do-sprzatania-kliniki-medycznej-stala-wspolpraca_i85656

ID ogłoszenia: 93862a0e01555895