£6,50 GBP/h

Sprzątanie w restauracji praca w Anglii od zaraz w centrum Leicester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2014 00:36

Restauracja z Leicester poszukuje pracowników fizycznych. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu w lokalu gastronomicznym. Pracodawca poszukuje osób z własnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Termin: praca od zaraz

Lokalizacja: Leicester

Zarobki: 6,50 GBP/h

Obowiązki:

  • sprzątanie w restauracji – mycie stołów, krzeseł, ekspozycji, mycie okien, odkurzanie i mycie podłóg.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie toalet, zaplecza i kuchni.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zamieszkanie w Leicester
  • gotowość do pracy codziennie w godzinach 9-12, w późniejszym okresie również na noce
  • dynamiczne tempo pracy
  • dyspozycyjność
  • dokładność
  • koniecznie przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • pracę codziennie
  • początkowo praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-12 w perspektywie zmiany nocne
  • praca od zaraz dla Polaków
  • brak zakwaterowania – oferta dla osób zamieszkujących w Leicester
  • początkowo 21 h pracy w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości SMS:
Krzysztof 07841205474

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ml65/

ID ogłoszenia: 759542d7956a6fcb

1 odpowiedź na “Sprzątanie w restauracji praca w Anglii od zaraz w centrum Leicester”

  1. Witam . Chciałąm czy praca w waszej restauracji jest nadal aktualna ? poszukuje jakiej kolwiek pracy na podobnym stanowisku . Jestem osobą pracowitą , uczciwą . potrafiącą dokłądnie sprzątać. Prosze o kontakt 726879839

Zostaw odpowiedź do Magda