£8 GBP/H

Stała praca Anglia na produkcji gąbek dla par z zakwaterowaniem od zaraz Stafford UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stafford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: 12-07-2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreslony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2018 04:23

Dla par propozycja ciekawej pracy w Anglii przy produkcji gąbek w firmie ze Stafford UK. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Praca w Anglii na produkcji dla Kobiet Mężczyzn !!!

Miejsce pracy:Anglia

Region:Cała Polska

Oferujemy legalną pracę na warunkach Angielskich !!!
Praca od zaraz, dla Kobiet i Mężczyzn !!!

Dla Naszego Klienta z Anglii poszukujemy do Firmy Sandmaster:
Pracowników na produkcji gąbek (produkcja, kojenie, pakowanie)

!!! Dla Par wynajmujemy pokoje dwu osobowe !!!

Pracę oferujemy w okolicach Hikson,Stafford 40km od Birmingham

OPIS STANOWISKA:
Pracownik sektora produkcji gąbek dla Klienta z branży budowlanej, produkcja gąbek, malowanie gąbek, krojenie gąbek, pakowanie

WYMAGANIA:
-dyspozycyjność
-dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
-silna motywacja do pracy
-osoby bez doświadczenia, zostaną przeszkolone przez firmę

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie od 5.500 zł netto (po przeliczeniu kursu)
-wynagrodzenie 7.78 funtów/h brutto
-szkolenie wstępne po podjęciu pracy
-praca od poniedziałku do czwartku od 08 do 17 i piątek od 08 do 13
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie pod stałą opieką managerów
-28 dni płatnego urlopu
-pomoc w zakwaterowaniu, pomoc w N.I.N. oraz otwarciu konta
-odbiór Klienta z lotniska w Anglii

Co robimy:
-podpisanie umowy z Klientem przed jego wyjazdem do Anglii,
-odbiór klienta z lotniska w Anglii (Birmingham,Liverpool,Manchester)
-wynajęcie pokoju dla Klienta,
-rejestracja oraz wyrobienie (National Insurance Number) dla Klienta
-otwarcie konta dla Klienta,
-zakup kary Sim dla Klienta,
-pomoc w znalezieniu pracy,
-zapewniamy: spokój, bezpieczeństwo, pewną i legalna pomoc na każdym etapie

!!!PEWNA I LEGALNA PRACA W ANGLII!!!

Pary zarabiają od 10.000 zł netto miesięcznie (po przeliczeniu kursu)

!!!JEST MOŻLIWOŚĆ PRACY NADGODZIN PŁATNE EXTRA 50% STAWKI NA GODZINĘ!!!

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania w razie potrzeby jesteśmy do Waszej dyspozycji.

afterbrexit.pl 721-272-526 biuro@afterbrexit.pl

ID ogłoszenia: 525b45cbb1eba58

1 odpowiedź na “Stała praca Anglia na produkcji gąbek dla par z zakwaterowaniem od zaraz Stafford UK”

  1. piotrek180899 na 19 lipca 2018 @ 20:26

    Jestem zainteresowany, prosze o kontakt 🙂

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.