£do ustalenia

Szef kuchni-kucharz Anglia praca w gastronomii od zaraz Loughborough UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na kontrakt lub bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2019 00:07

Agencja personalna poszukuje kucharzy – szefów kuchni do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie w gastronomii na terenie Loughborough UK przy przygotowaniu różnego typu potraw.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta – sieci hoteli – poszukuje kucharza

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowiska:

Sous Chef oraz Chef de Partie

Miejsce pracy: Loughborough, Wielka Brytania
Stawka początkowa 10 Funtów za godzinę, z czasem wzrasta
brytyjska umowa o pracę

wymagania:
Co najmniej 2 letnie doświadczenie w roli kucharza
komunikatywna znajomość języka angielskiego
Gotowość do szybkiego podjęcia pracy

obowiązki:
przygotowywanie dań z karty

więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy o pracę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Kucharz Anglia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 5635de5552665afe