£2500£

Technik światłowodowy do pracy w Anglii od zaraz, Londyn, Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.12.2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 grudnia 2022 00:36

Od zaraz w rejonie Londyn, Peterborough propozycja podjęcia pracy w Anglii na stanowisku technika przy montażu światłowodów. Znajomość języka angielskiego będzie konieczna na poziomie A2/B1.

Solutions30 UK świadczy usługi dla sektora telekomunikacyjnego i energetycznego w całej Wielkiej Brytanii. Ze względu na ekscytujący nowy etap rozwoju poszukujemy Techników Światłowodowych do pracy w 2-osobowych zespołach przy projektach w Peterborough lub Londynie.

Jako Technik Światłowodowy będziesz odpowiedzialny za wszystkie aspekty budowy światłowodów, w tym instalację kabli, wdmuchiwanie światłowodów oraz ich łączenie i testowanie, w istniejących i nowych sieciach zgodnie ze specyfikacjami różnych klientów.

W zamian zapewnimy Ci konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, narzędzia i wszelkie dodatkowe szkolenia. Skorzystasz również z intensywnego mentoringu i konkretnych możliwości rozwoju kariery w naszej szybko rozwijającej się organizacji.

Technik Światłowodowy

Miejsce pracy: Londyn, Peterborough

Twój zakres obowiązków:

-odczytywanie zakresu prac ze zleceń; Wykonywanie przyłączy światłowodów; wdmuchiwanie światłowodów;
-lokalizowanie usterek i awarii (w razie potrzeby zapewniamy szkolenie);
-koordynowanie odbiorów z magazynów w zależności od tygodniowych harmonogramów prac;
-dostosowanie do wymogów NRSWA (New roads and street works) dotyczących oznakowania, oświetlenia i zabezpieczeń miejsca wykonywania robót;
-czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej (w razie potrzeby zapewniamy szkolenie); uruchamianie usług klienckich wg standardów PIA;
-tworzenie dokumentacji po zakończeniu projektu przy użyciu aplikacji Planpoint lub podobnej (w razie potrzeby zapewniamy szkolenie);
-bieżące raportowanie z postępów prac za pomocą aplikacji klienta (wykonywanie zdjęć dokumentujących postępy);
-pracę w niezależnym, dwuosobowym zespole;

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego (A2/B1);
-prawo jazdy od min. 1 roku;
-doświadczenie w instalowaniu przewodów;
-świadomość i przestrzeganie zasad BHP;
-brak przeciwwskazań i doświadczenie w pracy na wysokości;
-wysokorozwinięte umiejętności komunikacji i orientacja na klienta;
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie i znajomość standardów telekomunikacji w UK oraz posiadanie akredytacji NOPS (Network Operative Passport Scheme).

Oferujemy:

-konkurencyjne wynagrodzenie;
-wsparcie w procesie relokacji do UK;
-możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii;
-profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy;
-przyjazną atmosferę pracy.

Kontakt:

klaudia.trantau@solutions30.com

ID ogłoszenia: 4306389de662b29c

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez klaudia.trantau@solutions30.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez klaudia.trantau@solutions30.com »