£ 6 brutto/h

Wakacyjne oferty pracy w Anglii przy zbiorach owoców malin od czerwca 2014 Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2014 00:31

Rolnik z Oxfordu poszukuje sezonowych pracowników od czerwca 2014. Wakacyjna praca w Anglii przy zbiorach malin, owoców dla studentów i uczniów, którzy ukończyli 18 lat.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców
Miejsce pracy: okolice Oxford
Zarobki: 6 GBP/h brutto

Zadania:
– fizyczna praca na polu polegająca na ręczny zrywaniu owoców (głownie maliny, ale również porzeczki)
– do obowiązków pracownika będzie należała również wstępna selekcja owoców

Wymagania:
– mile widziane osoby, które mają doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich
– sprawność fizyczna, szybkość wymagane
– ukończone 18 lat i status studenta lub ucznia
– chęć wyjazdu na okres od czerwca do końca sierpnia

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych z dostępem do prysznica oraz kuchni
– bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z przyjazdem do pracy wakacyjnej w UK
– organizujemy transport z Gdańska w dniu 5 czerwca (koszt 150 zł będzie potrącony z wynagrodzenia)

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca kwietnia na podany poniżej adres poczty email. Zatrudnienie od czerwca 2014.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „zbiory owoców Oxford”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 410535590201ee75

12 komentarzy na “Wakacyjne oferty pracy w Anglii przy zbiorach owoców malin od czerwca 2014 Oxford”

  1. „zbiory owoców Oxford” na 23 kwietnia 2014 @ 15:14

    Prosze o podanie nr kontaktowego w sprawie pracy do Państwa.

    • zbiory praca na 30 kwietnia 2014 @ 20:29

      Witam, jestem tegoroczną maturzystką. Poszukuję pracy na wakacje, jestem zainteresowana pracą przy zbiorach. tel 531206987

    • Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolegą . Mam 19 lat kolega 22 statusy uczniów , jesteśmy sprawni fizycznie oraz mamy doświadczenie w zbiorach owoców miękkich, jestesmy samodzielni oraz rozumiemy ze liczy sie szybkość pracy . Możemy zaczynać od 5 kwietnia do końca sierpnia . Telefon kontaktowy : 882 928 781

    • Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolegą . Mam 19 lat kolega 22 statusy uczniów , jesteśmy sprawni fizycznie oraz mamy doświadczenie w zbiorach owoców miękkich, jestesmy samodzielni oraz rozumiemy ze liczy sie szybkość pracy . Możemy zaczynać od 5 czerwca do końca sierpnia . Telefon kontaktowy : 882 928 781

  2. zbiory owoców na 24 kwietnia 2014 @ 16:15

    Witam,szukam pracy na stałe,bardzo mi na niej zależy ponieważ w Polsce są małe zarobki rodzina mieszkanie na utrzymaniu,jestem młody i chce coś w życiu osiągnąć mam doświadczenie na budowie w pracy na produkcji.Bardzo proszę o tę szansę można na mnie liczyć,ponieważ jestem odpowiedzialny,inteligentny,wyrozumiały,miły,uczciwy,pracowity,samodzielny.Zostawiam swój numer 509695469

  3. Witam, wraz z dwójką znajomych ( mężczyzna i kobita) jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Każdy z nas posiada status ucznia oraz ukończone 18 lat. Numer kontaktowy : 694831990

  4. Jestem zainteresowanna pracą. Proszę o więcej informacji.

  5. Dzień dobry, czy istnieje możliwość zatrudnienia na jeden miesiąc (sierpień) ?

  6. Jesteśmy zainteresowani praca przy zbieraniu owoców , kolega lat 18 ja 19. Status ucznia.
    Proszę o więcej informacji na e-mial: tyskiealko@wp.pl

  7. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy w Anglii przy zbiorach. Mam doświadczenie w tego typu pracy. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Nr kontaktowy: 790 589 363

  8. Witam !

    Wraz z Kolegą i Koleżanką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, mamy po 20 lat, jesteśmy pracowici o dobrej sprawności fizycznej, znajomość języka komunikatywna, pragniemy się usamodzielnić oraz sobie zarobić, podejmiemy każdą pracę. Kontakt e-mail:rafalartyszuk@gmail.com Tel. 517710685

    Pozdrawiamy