€do uzgodnienia

Warrington praca Anglia od zaraz przy pakowaniu odżywek dla sportowców

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Warrington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii jako pakowacz – sorter kosmetyków oraz odżywek dla sportowców. Zatrudnienie od zaraz w Warrington przy pakowaniu i zbieraniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: Pakowacz – sorter
Lokalizacja: Warrington, Anglia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • przygotowywanie zamówień dla klientów – kompletowanie towaru i pakowanie go na magazynie
  • klasyfikowanie produktów za pomocą nowoczesnych urządzeń sortujących
  • dbanie o najwyższy poziom wykonywanych prac

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja do osiągania wysokich wyników
  • wyrabianie się w czasie, terminowość
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę zmianową, godziny w tygodniu to 6 do 15 oraz od 15 do 23 i w weekendy od 10 do 19
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownice, również z zakresu BHP
  • w każdy piątek wypłata pensji
  • dostęp doświadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • darmową pomoc w rekrutacji i wsparcie koordynatorów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 96258d56e0973760