£6,50 GBP/h brutto

Z zakwaterowaniem dam fizyczną pracę w Anglii na wysypisku śmieci

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 maja 2015 01:21

Poszukujemy aktualnie pracowników fizycznych do pracy w Anglii na wysypisku śmieci. Oferta dla Polaków bez doświadczenia przy segregowaniu śmieci. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h brutto

Zadania:
Praca odbywa się na wysypisku śmieci i będzie polegała na przykład na segregowaniu odpadów. Pracownik będzie wykonywać polecenia przełożonego.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– samodzielne wykonywanie zadań
– doświadczenie będzie mile widziane
– pozytywne nastawienie do pracy
– chęć podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– zdobycie nowych kwalifikacji
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy w cenie około 60-80 GBP za tydzień
– przepracowanych w tygodniu 46 godzin
– szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV po angielsku na adres mailowy: kamila374@gmail.com

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-fizycznia-wysypisko-id285529.html

ID ogłoszenia: 426555bc16ae9715