£8,50 netto/h

Zbiory owoców sezonowa praca w Anglii od zaraz bez języka farma w Shrewsbury 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shrewsbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2020 02:08

Farma owoców ze Shrewsbury poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Anglii 2020 bez znajomości języka przy zbiorach malin, truskawek, borówek. Zakwaterowanie dla pracowników w tym sezonie bezpłatnie!

Stanowisko: pracownik plantacji owoców miękkich

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Koniec umowy: nawet do końca października 2020

Wynagrodzenie: 8,50 GBP/h netto

Zadania:

Praca o charakterze fizycznym na plantacji owoców przy zbiorach truskawek, malin oraz borówki amerykańskiej. Od października możliwość podjęcia pracy przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca do końca września lub października
  • brak problemów z prawem
  • bezkonfliktowość, pozytywne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze (większość osób to najczęściej ludzie młodzi, studenci)
  • wynagrodzenie w formie tygodniówek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora w razie konieczności

Ogłoszenie grzecznościowe (dla mojego pracodawcy).

Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt mailowy:

karol.paluch82@wp.pl mile widziane zgłoszenia w j. angielskim.

ID ogłoszenia: 6945ef28ac72b6f3