£10,10 na godz.

Zbiory szparagów sezonowa praca w Anglii od zaraz w Lincolnshire 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lincolnshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21 czerwca 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2023 00:06

Do podjęcia aktualna od zaraz sezonowa praca w Anglii 2023. Zatrudnienie w Lincolnshire z podstawowym językiem angielskim przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lincolnshire.

Wynagrodzenie: 10,10 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na farmie;
  • zbieranie szparagów oraz ich sortowanie;
  • szparagi są ścinane ręcznie;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy fizycznej;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie przy praca sezonowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • zakwaterowanie na farmie w cenie 42 GBP na tydz. od osoby, a w tym prąd i gaz;
  • pracę przez 6-7 dni w tygodniu przez średnio 8 godzin dziennie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz na tydzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać poprzez formularz na stronie:

http://agropraktika.lt/darbas-anglijoje albo pod adrem e-mail: natalia@agropraktika.lt i można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 (22) 307 02 68

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbiory-szparagow-dam-sezonowa-prace-w-anglii-2023-lincolnshire/

ID ogłoszenia: 28642d97f9de231