£9,65-10,25 GBP/h +M

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz fabryka Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wolverhampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2023 00:20

Fabryka chemiczna z Wolverhampton poszukuje kandydatów do pracy w Anglii od zaraz na produkcji detergentów. Oferta bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem w komfortowych warunkach.

Umowa docelowo na stałe!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wolverhampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc:  5

Wynagrodzenie: od 9,65 GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 10,25 GBP/h osoba znająca język i posiadająca kwalifikacje zawodowe + Mieszkanie za darmo!

Obowiązki:

Poszukujemy osoby do podjęcia fizycznej pracy na linii produkcyjnej, zajmującej się artykułami chemicznymi, obejmującymi środki do prania, tabletki do zmywarek i płyny do mycia okien. Kandydat będzie angażowany w różnorodne zadania, dostosowując się do aktualnych potrzeb firmy i wykazując elastyczność w wykonywaniu obowiązków.

Wymagania:

Poszukujemy kandydata/kandydatki na pełny etat, na stanowisko dostępne w Wolverhampton. Oczekujemy, że potencjalny pracownik/pracowniczka będzie miała praktykę w produkcji oraz będzie gotowa do pracy w systemie trzyzmianowym, w tym w nocnych zmianach. Zakład pracy jest miejscem bez palenia, więc kandydat/kandydatka nie powinien być palaczem. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana, jednak nie jest wymagana, chociaż może przyspieszyć proces rekrutacji. Priorytetem jest zaangażowanie i gotowość do pracy w środowisku produkcyjnym.

Co oferujemy:

Nasz pracodawca proponuje konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne świadczenia socjalne. Pracownik/pracownica otrzyma profesjonalny strój roboczy i odzież ochronną, z wyjątkiem obuwia ochronnego, które będzie trzeba zakupić samodzielnie. W pierwszych trzech miesiącach pracy oferujemy bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach, a po tym okresie pomożemy w znalezieniu i wynajęciu osobistego mieszkania. Dodatkowo, firma wspiera w załatwianiu wszelkich lokalnych formalności, nie pobierając żadnych opłat od kandydatów na wstępie.

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na poniższy adres:

smartwork.uk@yahoo.com

z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

“Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 1816578cbaa0c314