£Od 10,00 GBP/h

Anglia praca bez znajomości języka od zaraz przy produkcji batonów czekoladowych, Nottingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2024 00:20

Bez znajomości języka dostępna od zaraz słodka praca w Anglii na produkcji czekoladowych batonów w nowoczesnej fabryce z Nottingham UK. Mieszkanie dla chętnych zorganizowane będzie za opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: około 10,00 GBP/h brutto (do uzgodnienia)

Zadania:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych przeznaczonych do wytwarzania czekoladowych batonów.
  • Prowadzenie nadzoru nad procesem produkcji w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów.
  • Monitorowanie jakości stosowanych surowców.
  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do podejmowania pracy fizycznej.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz komunikacji.
  • Skrupulatność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Zainteresowanie rozwijaniem kariery zawodowej w branży spożywczej.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających pracę w sektorze produkcyjnym.
  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.

Co Oferujemy:

  • Możliwość stałego zatrudnienia na okres 6 miesięcy, z opcją ewentualnego przedłużenia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, które jest podlegające negocjacjom.
  • Zakwaterowanie usytuowane w bliskiej odległości od miejsca pracy, gdzie koszty zakwaterowania są pokrywane przez pracodawcę.
  • Szanse na rozwój zawodowy oraz perspektywę awansu.
  • Przyjazne i dynamiczne otoczenie pracy, które sprzyja efektywnej współpracy.
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w cenionej firmie z branży spożywczej.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem oraz procesem adaptacji w Anglii.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 75265de5dae273be