£11,50-13,50/h +zakwaterowanie

Anglia praca 2024 bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz w Londynie dla pakowaczy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2024 00:18

Dla pakowaczy w fabryce z Londynu dostępna atrakcyjna praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej bez znajomości języka obcego. Darmowe mieszkanie będzie dostępne.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji

Miejsce pracy: Londyn UK

Zarobki: 11,50/h brutto (z bezpłatnym zakwaterowaniem) lub wyższe wynagrodzenie 13,50 GBP/h brutto bez zakwaterowania

Liczba miejsc: 4

Start: ASAP

Umowa: 3 miesiące do końca czerwca 2024 z opcją przedłużenia

Umowa: na minimum 3 miesiące tymczasowo lub docelowo stała praca dla najlepszych pracowników

Zadania:

Jesteśmy w trakcie poszukiwania kandydata, który będzie odpowiedzialny za kluczowy etap procesu pakowania słonych przekąsek do kartonów w naszym zakładzie produkcyjnym. Nasza fabryka specjalizuje się w produkcji chipsów, solonych paluszków, chrupków oraz mieszanek orzechów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej żywności jest niezbędne, aby skutecznie wykonywać powierzone obowiązki i zapewnić wysoką jakość produktów.
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem, który umożliwi skuteczną komunikację w zespole i zapewni płynność pracy.
  • Kandydaci powinni być gotowi do zobowiązania się do co najmniej 3 miesięcy zatrudnienia oraz wykazywać zdolność do efektywnego działania na dynamicznej taśmie produkcyjnej, co jest kluczowe dla płynności procesu produkcyjnego.
  • Wymagamy, aby nasi pracownicy byli wolni od nałogów oraz dostarczyli świadectwo o braku karalności, co zapewni bezpieczeństwo i spójność w miejscu pracy.
  • Mile widziana jest znajomość standardów HACCP i ISO 22000, co pozwoli na lepsze zrozumienie i przestrzeganie procedur bezpieczeństwa żywnościowego.

Co oferujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach prywatnych, wyposażonych w dostęp do wspólnej kuchni i łazienki, co zapewnia wygodę i komfort poza miejscem pracy.
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe oraz premie za wyjątkową wydajność, co stanowi uznaniem dla zaangażowania i wysiłku naszych pracowników.
  • W razie potrzeby zapewniamy wsparcie w procesach administracyjnych na miejscu pracy, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
  • Każdy pracownik otrzymuje odzież roboczą, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych.
  • Zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) oraz systemu HACCP, co pozwala pracownikom na podnoszenie swoich kwalifikacji i dbanie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “przekąski Londyn 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 3456615a51ccc7e4