£od 12,50 GBP/h brutto

Anglia praca fizyczna przy przeprowadzkach bez języka od zaraz w Brighton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Brighton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2024 00:14
  • Wygasa: 12 dni

Od zaraz firma z siedzibą w Brighton UK poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia jest możliwe, ale język i doświadczenie będzie sporym atutem.

Stanowisko: pracownik firmy przeprowadzkowej

Miejsce pracy: Brighton

Liczba miejsc: 2

Start: ASAP

Umowa: minimum na 6 miesięcy

Zarobki: od 12,50 GBP/h +premie

Obowiązki:

  • Aktywne wsparcie w pakowaniu, załadunku i rozładunku mienia klientów podczas procesów przeprowadzek, zapewniając im spokojną zmianę miejsca zamieszkania.
  • Precyzyjne zabezpieczanie i właściwe etykietowanie przedmiotów, mające na celu zapewnienie bezpiecznego transportu ich do nowej lokalizacji.
  • Montaż oraz demontaż mebli i innych elementów wyposażenia, aby zapewnić kompleksową obsługę klientów w zakresie przeprowadzek.
  • Profesjonalna obsługa załadunku i rozładunku pojazdów transportowych, z naciskiem na efektywność procesu, aby zapewnić szybką i sprawną realizację usług przeprowadzkowych.

Wymagania:

  • Otwartość na wykonywanie pracy fizycznej oraz gotowość do podejmowania trudnych wyzwań, co stanowi integralną część naszych codziennych obowiązków.
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub transporcie mile widziane, jednak nie jest to konieczność – ważniejsza jest gotowość do nauki i adaptacji.
  • Wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość, niezbędna do wykonywania zadań w dynamicznym środowisku pracy.
  • Umiejętność efektywnej współpracy zespołowej, oparta na wzajemnym wsparciu i otwartości na nowe pomysły.
  • Samodzielność w organizacji pracy oraz dbałość o szczegóły, co przyczynia się do skutecznego i efektywnego wykonywania obowiązków.
  • Wysoki poziom kultury osobistej i uprzejmość w kontaktach z klientami, które stanowią podstawę naszej profesjonalnej obsługi.

Co oferujemy:

  • Szybkie zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie specjalizującej się w branży przeprowadzkowej, zlokalizowanej w malowniczym Brighton.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie początkowe od 12,50 GBP/h brutto, z możliwością uzyskania dodatkowych premii motywacyjnych.
  • Pełny etat na umowę o pracę, która obejmuje stabilność zatrudnienia na co najmniej 6 miesięcy.
  • Szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej w dynamicznym środowisku.
  • Opcja zakwaterowania na miejscu dostępna dla zainteresowanych, jednak koszty pokrywane są przez pracownika, zapewniając elastyczność w wyborze rozwiązań mieszkaniowych.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie możesz liczyć na wsparcie oraz integrację w zgranej drużynie profesjonalistów.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty email.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „przeprowadzki Brighton 2024”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 801660c63c75e487