£12,50-14,50 /h

Anglia praca na produkcji detergentów bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Wolverhampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wolverhampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2024 00:20

Fabryka chemiczna z Wolverhampton poszukuje od zaraz osoby do pracy w Anglii przy produkcji detergentów. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu (na start). Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym.

Umowa docelowo na stałe!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wolverhampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc:  6

Wynagrodzenie: od 12,50 /h GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 14,50 GBP/h osoba znająca język i posiadająca kwalifikacje zawodowe + Mieszkanie za darmo!

Obowiązki:

Aktualnie poszukujemy kandydata do wykonywania zadań fizycznych na linii produkcyjnej, specjalizującej się w wytwarzaniu artykułów chemicznych, włączając w to środki do prania, tabletki do zmywarek oraz płyny do mycia okien. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za różnorodne obowiązki związane z procesem produkcyjnym, elastycznie dostosowując się do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Wymagania:

Obecnie poszukujemy kandydatów na pełnoetatową pozycję w Wolverhampton. Oczekujemy, że potencjalny pracownik będzie miał doświadczenie w pracy produkcyjnej i będzie gotów do pracy w systemie trzyzmianowym, w tym również nocne zmiany. Warto podkreślić, że nasze miejsce pracy jest wolne od palenia, więc preferujemy kandydatów niepalących. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana i może ułatwić proces rekrutacji. Priorytetem dla nas jest zaangażowanie oraz gotowość do pracy w środowisku produkcyjnym.

Co oferujemy:

Pracodawca gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Pracownik otrzyma profesjonalny strój roboczy i odzież ochronną, z wyjątkiem obuwia ochronnego, który będzie należało zakupić samodzielnie. W pierwszych trzech miesiącach zatrudnienia zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Po tym okresie, służymy pomocą w znalezieniu i wynajęciu indywidualnego mieszkania. Ponadto, nasza firma udziela wsparcia w załatwianiu wszelkich lokalnych formalności, nie pobierając żadnych opłat od kandydatów na etapie rekrutacji.

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na poniższy adres:

smartwork.uk@yahoo.com

z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

“Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 423661ed51166eb5