Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£10,50 brutto/h

Bez języka dam pracę w Anglii na magazynie z zabawkami od zaraz hurtownia Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2023 00:12
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka dam pracę w Anglii na magazynie z zabawkami od zaraz hurtownia Liverpool

Opis

Bez znajomości języka od zaraz w hurtowni zabawek z Liverpool UK do podjęcia praca w Anglii na magazynie przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie na miejscu dla pracowników zorganizowane będzie za niewielką opłatą.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Liverpool

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Umowa: tymczasowa do 22.12.2023 z opcją przedłużenia na rok 2024

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP/h brutto + premie cykliczne/kwartalne oraz 600 GBP na zakończenie kontraktu

Zadania:

Stanowisko to obejmuje wykonywanie różnorodnych zadań związanych z organizacją i zarządzaniem towarem w magazynie artykułów dziecięcych i zabawek. Do obowiązków pracownika będzie należało odbieranie dostaw oraz składanie ich na magazynie. Kolejnym ważnym aspektem będzie przygotowywanie zamówień klientów do wysyłki, włączając w to pakowanie towaru i przekazywanie go kurierom. Aktywność obejmuje także regularne aktualizowanie informacji dotyczących stanu magazynowego w systemie komputerowym, co pomaga w monitorowaniu dostępności produktów. Inną istotną częścią pracy będzie przeprowadzanie inwentaryzacji oraz liczenie ilości towaru znajdującego się w magazynie, aby zapewnić dokładność stanów.

Wymagania:

Przede wszystkim, doświadczenie w pracy w magazynie będzie niezwykle cenne, ponieważ ta pozycja wymaga zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej operacji magazynowych. Umiejętność liczenia oraz zdolność do myślenia w sposób logiczny również są ważne.  Wymagana jest także zdolność do pracy w zespole. W magazynie współpraca jest często nieodzowna, a zdolność do komunikacji i efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu jest kluczowa dla płynnej dynamiki pracy. Z uwagi na środowisko pracy, oczekujemy, że kandydaci nie będą mieli nałogów alkoholowych ani palących, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne otoczenie pracy. Konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o niekaralności.

Jeśli posiadasz dodatkowe umiejętności, takie jak uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych lub znajomość języka angielskiego, będziesz miał/a dodatkową przewagę, co może przyczynić się do jeszcze bardziej skutecznego wykonywania obowiązków.

Oferujemy:

Prezentujemy atrakcyjną ofertę zatrudnienia przy wsparciu agencji, która obowiązuje do końca grudnia 2023 roku, z opcją ewentualnego przedłużenia umowy. Naszym priorytetem jest brak jakichkolwiek opłat początkowych związanych z procesem rekrutacji i administracyjnym przygotowaniem.

Dla naszych pracowników udostępniamy opcję zakwaterowania, oddalonego zaledwie o 3 kilometry od miejsca pracy. Taka opcja to koszt 55 GBP tygodniowo. Wspieramy również pracowników w aklimatyzacji w Wielkiej Brytanii, pomagając w załatwieniu formalności i organizacji kwestii mieszkaniowych.

Dodatkowo, oferujemy zaliczkę przybywającym do Liverpoolu, a koszt zakwaterowania jest potrącany z wynagrodzenia, nie wymagając wpłat kaucji. Wypłaty odbywają się terminowo, co tydzień, na konto walutowe w funtach brytyjskich. Nasza oferta zapewnia wsparcie i ułatwienia, by Twój start w nowym miejscu pracy i środowisku był jak najbardziej komfortowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem:

hurtownia zabawek Liverpool 2023

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 2964dbd5f307db0

   

ilość wszystkich wyświetleń: 352, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.