£9,85-11,20 GBP/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Anglii dla par od zaraz sortowanie odzieży używanej, Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2024 00:14
  • Wygasa: 9 dni, 14 godzin

Również dla par w firmie z Peterborough możliwa od zaraz fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka przy sortowaniu używanej odzieży. Mieszkanie dla pracowników zapewnione na miejscu bez żadnych opłat.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Peterborough

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Start: od zaraz / luty 2024

Umowa: na minimum pół roku

Wynagrodzenie: 9,85 (w tym zawarty już koszt zakwaterowania, bez zakwaterowania stawka 11,20 /h brutto)

Obowiązki:

  • Manualne sortowanie używanej odzieży, uwzględniając jej rodzaj i stan.
  • Kategoryzacja odzieży zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi i typami, zapewniając dokładność podczas procesu sortowania.
  • Identyfikacja ubrań premium od renomowanych marek celem ich osobnego sortowania.

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego działania i pracy w tempie przemysłowym.
  • Dobry stan zdrowia fizycznego oraz sprawność w pracy na taśmie.
  • Wysoka ostrość wzroku potrzebna do precyzyjnego sortowania odzieży.
  • Zobowiązanie do przestrzegania zakazu palenia na terenie zakładu oraz gotowość do współpracy z innymi pracownikami.
  • Pożądane zaktualizowane zrozumienie trendów modowych i znajomość marek premium.
  • Praca może nie być odpowiednia dla osób cierpiących na astmę lub alergie ze względu na specyficzne warunki środowiskowe.

Oferta:

  • Możliwość korzystania z bezpłatnego zakwaterowania na miejscu lub alternatywnie wyższą stawkę godzinową (dostępne są pokoje dwuosobowe dla par), co
  • daje możliwość wyboru optymalnej opcji dla Ciebie.
  • Praca w nowoczesnym zakładzie, który przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracowników.
  • Możliwość przedłużenia umowy, co stwarza perspektywy długoterminowego zatrudnienia i stabilności zawodowej.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie możliwe od zaraz.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „sortowanie odzieży Peterborough 02/2024”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 17965c2b5d70c795