£10,50 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców i warzyw od zaraz Exeter

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 marca 2024 00:07

Zatrudnienie tymczasowe w Exeter dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu owoców i warzyw. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie owoców i warzyw;
  • pracownik będzie także sortował owoce i warzywa.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy tymczasowej od zaraz;
  • dostępność na 6 – 8 tygodni;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Anglii;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach w cenie 40 GBP na tydzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe plus premie w zależności od wydajności;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość podjęcia kolejnych zleceń dla najwydajniejszych pracowników.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę, mogą wysyłać zgłoszenia, mile widziane języku angielskim, na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-owocow-i-warzyw-exeter-uk/

ID ogłoszenia: 20465f173cd9a7bb