£10,20 GBP/h brutto

Bez języka praca Anglia przy pakowaniu sera od zaraz dla par pakowaczy w Luton 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiąca do końca czerwca
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2024 00:18
  • Wygasa: 1 dzień, 4 godzin

Dla par pakowaczy w firmie z Luton dostępna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Luton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 10,20 GBP/h brutto +premie

Opis stanowiska:

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem pary na stanowisko pakowacza na linii produkcyjnej, gdzie głównym zadaniem będzie precyzyjne pakowanie sera krojonego zgodnie z wagą określoną na opakowaniu. Waszym głównym zadaniem będzie zapewnienie profesjonalnego pakowania produktów, z dbałością o ich staranność i gotowość do transportu.

Wymagania pracodawcy:

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego – zapewniamy wsparcie oraz instrukcje w Twoim ojczystym języku, abyś mógł swobodnie wykonywać swoje obowiązki.
  • Zakwaterowanie dostępne na miejscu za 250 GBP miesięcznie, przy czym połowę (125 GBP) pokrywa pracodawca. Koszty mediów ponosi pracownik.
  • Natychmiastowa dostępność do pracy jest wymagana, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć pracę jak najszybciej.
  • Silna motywacja do współpracy w zespole oraz gotowość do wykonywania obowiązków na linii produkcyjnej są kluczowe, aby zapewnić płynne funkcjonowanie procesów produkcyjnych.

Oferta pracodawcy:

  • Oferujemy atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 10,20 GBP/h brutto, aby zapewnić odpowiednie wynagrodzenie za pracę.
  • Dodatkowo, przyznajemy dodatkowe premie za wysoką efektywność i zaangażowanie, co stanowi dodatkową motywację do osiągania doskonałych rezultatów.
  • Zapewniamy zakwaterowanie na terenie miejsca pracy, abyście mogli komfortowo zamieszkać w pobliżu, co przyczynia się do wygody i oszczędności czasu na dojazdy.
  • Istnieje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, co pozwala na poszerzenie horyzontów oraz zdobycie cennego doświadczenia w różnorodnym otoczeniu kulturowym.
  • To również unikalna okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego w branży spożywczej, która oferuje wiele możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

Dodatkowo, oferujemy:

Gwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5,10 PLN za 1 GBP.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem „pakowanie sera Luton kwiecień 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 7665fa058cd80f1