£11,85 brutto +mieszkanie

Bez języka praca w Anglii dla par na produkcji pizzy od zaraz w fabryce z Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2024 00:20

W fabryce spożywczej z Birmingham od zaraz również dla par możliwa praca w Anglii na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem dla pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Birmingham

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 11,85 GBP/h brutto + mieszkanie

Start: od zaraz (kwiecień 2024)

Umowa: na pół roku z opcją przedłużenia

Zadania:

Twoje główne zadania będą obejmować aktywne uczestnictwo w procesie przygotowywania składników i formowania ciasta, dbając o zachowanie wysokich standardów jakościowych na każdym etapie produkcji. Będziesz odpowiedzialny za precyzyjne układanie różnorodnych składników na cieście zgodnie z wyznaczonymi standardami, monitorowanie procesu pieczenia oraz zapewnienie, że gotowe produkty są pakowane zgodnie z procedurami HACCP.

Oczekiwania:

Nasz zespół poszukuje jednostek z silną motywacją i gotowością do przyjmowania nowych wyzwań. Oczekujemy również umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz dokładności w wykonywaniu przypisanych zadań. Warto zaznaczyć, że znajomość języka angielskiego nie jest wymagana – zapraszamy do aplikowania również pary, które nie mówią płynnie po angielsku. Istotne jest również zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności związanych z branżą spożywczą oraz gotowość do nauki.

Co oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które rozpoczyna się od 11,85 funta brytyjskiego za godzinę brutto, a dodatkowo istnieje możliwość uzyskania premii za nadgodziny oraz pracę w weekendy i dni świąteczne. Ponadto zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na miejscu, co znacząco redukuje koszty związane z wynajmem mieszkania. Jesteśmy dumni z przyjaznego i sprzyjającego rozwojowi środowiska pracy, które stwarza warunki do osobistego i zawodowego rozwoju. W ramach naszej oferty zatrudnienia proponujemy umowę na okres pół roku z możliwością przedłużenia, co gwarantuje stabilność zatrudnienia na dłuższy termin i pozwala pracownikom czuć się pewnie i komfortowo.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem:

“Produkcja pizzy Birmingham 06/04/24”

email: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania. Dziękujemy za zrozumienie.

Praca gwarantowana niezależnie od brexitu i pandemii!

ID ogłoszenia: 4926615a6e39efe5