£55 - 60 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz sprzątanie akademików 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 marca 2024 00:06

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu akademików. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Anglia i Irlandia.

Wynagrodzenie: 55 – 60 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 200.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie akademików w Anglii oraz Irlandii;
  • przemieszczanie się pomiędzy zleceniami w różnych miastach, co 1-2 tygodnie od maja do końca września 2024;
  • praca w grupie około 10 osób + superwizor.

Wymagania:

  • w Anglii trzeba mieć przyznany status Pre-settle/ Settled/ Frontier worker permit;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • dostęp do opieki medycznej;
  • możliwość awansowania;
  • zatrudnienie także bez znajomości języka angielskiego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki;
  • odbiór z lotniska i darmowe przejazdy na terenie kraju.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +44 845-301-6467 lub +44 7557 641 599 albo poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/osoba-sprzatajaca-wielka-brytania,oferta,10485361

ID ogłoszenia: 7465f1763dc6291