Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€22620 - 28080 rocznie brutto

Dam pracę w Anglii dla nauczycieli w UK – wrzesień 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: UK
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok lub dwa lata
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 czerwca 2017 03:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Anglii dla nauczycieli w UK – wrzesień 2017

Opis

Od września 2017 poszukiwani nauczyciele do podjęcia pracy w Anglii. Ogłoszenia adresowane do pedagogów z minimum podstawową znajomością języka.

Szukamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych wyspecjalizowanych w następujących dziedzinach: Matematyka, Fizyka, Chemia, Biologia, Informatyka, Przyroda oraz nauczycieli szkół podstawowych.
Kandydat powinien posiadać tytuł magistra i uprawnienia pedagogiczne (oraz doświadczenie w pracy w szkole). Od nauczycieli szkół ponadpodstawowych wymagamy minimalnie poziomu B2 z języka angielskiego natomiast od nauczycieli szkół podstawowych minimalnie poziomu C1.

Zarobki: Od € 22,620 (26,307) – 28,080 (32,657) roczna pensja brutto w skali M1, w zależności od lokalizacji.

Opis pracy i korzyści – Nasze szkoły znajdują się głównie na terenie Południowo – Wschodniej Anglii. Większość z nich została oceniona jako znakomite lub dobre przez OFSTED (Office for Standards in Education) – brytyjski urząd, który zajmuje się kontrolą instytucji oświatowych. Ponadto, są dobrze skomunikowane z Londynem i londyńskimi lotniskami.
Jeżeli powiedzie Ci się i zapewnisz sobie jedno z oferowanych przez nas stanowisk zaproponujemy Ci kontrakt roczny lub dwuletni.
Przeszkolimy Cię, żebyś odniósł sukces jako nauczyciel w Anglii oraz zaoferujemy Ci potrzebne wsparcie, żebyś mógł zacząć nowy etap swojego życia w Wielkiej Brytanii. Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, doradzimy w sprawie otwierania konta bankowego, uzyskania numeru ubezpieczenia społecznego i wiele więcej…
Przy tworzeniu naszego programu szkoleniowego blisko współpracujemy ze szkołami aby dać naszym nauczycielom dodatkowe przygotowanie i wsparcie,
Prowadzimy szkolenie wstępne, które ma na celu pomóc nauczycielom przed rozpoczęciem pracy w Wielkiej Brytanii, jak również systematyczne szkolenia aby pomóc Ci podczas zdobywania doświadczenia na Wyspach. Wszystkie koszta związane z naszym programem szkoleniowym ponosi Uteach.
Na czas trwania kontraktu, każdemu nauczycielowi przydzielany jest Mentor – specjalista danego przedmiotu. Kluczowe obszary, w których służy pomocą to:
– przygotowywanie i sprawdzanie projektu lekcji;
– dostarczenie przykładów zajęć zgodnych z wymogami, istotnych w przypadku charakterystycznego planu zajęć nauczycieli Uteach;
– dostarczenie materiałów takich jak filmy, ćwiczenia, quizy, gry i praktyczne sposoby na ulepszenie zaangażowania uczniów w lekcję;
– porady dotyczące strategii związanych z tematami wychowawczymi.

Dodatkowe pytania oraz cv po angielsku można przesyłać na adres mailowy: martyna@uteachrecruitment.com.

Pełną listę ofert pracy znajdziecie tutaj: http://uteachrecruitment.com/careerportal/#/jobs

ID ogłoszenia: 5675943063c3630e

ilość wszystkich wyświetleń: 1151, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Martyna_Uteach

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Martyna_Uteach »