£11,65 na godz.

Dam pracę w Anglii na magazynie elektroniki od zaraz Andover UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 7 lutego 2024 00:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla dyspozycyjnych Polaków na magazynie elektroniki. Zatrudnienie w Andover dla magazynierów na trzy miesiące z opcją podjęcia stałej współpracy po tym czasie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 11,65 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie, który zajmuje się dystrybucją urządzeń elektronicznych;
  • wykonywanie zadań na magazynie w dziale Goods In;
  • przyjmowanie dostaw towarów oraz ich rozładowywanie i rozmieszczanie na magazynie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • pracę przez pięć dni w tygodniu – godziny pracy od 5.30 do 14.00;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy po tym czasie – w zależności od aktualnie wolnych miejsc;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

Andover@mplystaff.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 012 64 323 041

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-magazynie-na-pelen-etat-zmiana-poranna-11-65-na-godzine_i116948

ID ogłoszenia: 73065c356fce0605