£12,20 GBP/h

Dla par bez języka Anglia praca przy pakowaniu sera od zaraz w Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2024 00:18
  • Wygasa: 7 dni, 1 godzina

W rejonie Luton od zaraz do końca sierpnia dostępna tymczasowa praca w Anglii dla par przy pakowaniu sera. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego z mieszkaniem zapewnionym na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Luton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 12,20 GBP/h brutto +premie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na linii produkcyjnej przy pakowaniu sera. Zadaniem będzie precyzyjne pakowanie krojonego sera zgodnie z wagą podaną na opakowaniu. Kluczowa jest dbałość o staranność pakowania i przygotowanie produktów do transportu.

Wymagania:

  • Brak wymogu znajomości języka angielskiego – oferujemy wsparcie w Twoim ojczystym języku.
  • Dostępność do pracy od zaraz, aby umożliwić szybkie rozpoczęcie zatrudnienia.
  • Motywacja do pracy w zespole i gotowość do wykonywania obowiązków na linii produkcyjnej.
  • Zakwaterowanie dostępne na miejscu za 250 GBP miesięcznie, z czego 125 GBP pokrywa pracodawca. Koszty mediów ponosi pracownik.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,20 GBP/h brutto.
  • Premie za wysoką efektywność i zaangażowanie.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, co zapewnia wygodę i oszczędność czasu na dojazdy.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, co pozwala na zdobycie cennego doświadczenia w różnorodnym otoczeniu kulturowym.
  • Szansa na zdobycie doświadczenia w branży spożywczej, oferującej wiele możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

Dodatkowe informacje:

Gwarantujemy minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5,05 PLN za 1 GBP.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem „pakowanie sera Luton czerwiec 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 77666563839ddbf7