£10,20 GBP/h brutto

Dla par od zaraz praca Anglia przy pakowaniu sera bez znajomości języka, Luton 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mies. do końca kwietnia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2024 00:18

Firma przetwórcza z Luton poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Anglii 2024. Ogłoszenie dla par także bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej. Mieszkanie dla pracowników zorganizowane na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Luton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: 10,20 GBP/h brutto +premie

Opis stanowiska:

Poszukujemy pary do zatrudnienia na stanowisko pakowacza na linii produkcyjnej, gdzie głównym zadaniem będzie precyzyjne pakowanie sera krojonego zgodnie z wagą określoną na opakowaniu. Odpowiadać będą Państwo za profesjonalne pakowanie produktów, dbając o staranność i gotowość do transportu wszystkich wyrobów.

Wymagania pracodawcy:

  • Brak konieczności posiadania znajomości języka angielskiego – zapewniamy wsparcie oraz instrukcje w Twoim ojczystym języku.
  • Zakwaterowanie dostępne na miejscu za 250 GBP miesięcznie, z czego połowę (125 GBP) pokrywa pracodawca. Koszty mediów ponosi pracownik.
  • Natychmiastowa dostępność do pracy.
  • Silna motywacja do współpracy w zespole oraz gotowość do wykonywania obowiązków na linii produkcyjnej.

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa w wysokości 10,20 GBP/h brutto.
  • Dodatkowe premie przyznawane za wysoką efektywność i zaangażowanie.
  • Zapewnione zakwaterowanie na terenie miejsca pracy.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Unikalna okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego w branży spożywczej.

Dodatkowo, oferujemy:

Gwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5,10 PLN za 1 GBP.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem „pakowanie sera Luton styczeń 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 52965a70c1642070