£11,20 GBP/h brutto

Dla par praca w Anglii na magazynie drogeryjnym od zaraz bez języka, Peterborough 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2024 00:12

Hurtownia drogeryjna z Peterborough od zaraz poszukuje osoby lub pary do pracy w Anglii na magazynie. Oferta 2024 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera.

Stanowisko: order picker

Miejsce: Peterborough

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 11 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac fizycznych w magazynie dystrybucyjnym jednej z czołowych sieci drogerii w Wielkiej Brytanii. Głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień dla poszczególnych sklepów detalicznych zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od kierownictwa. Choć zadania nie są skomplikowane, to wymagają znacznej aktywności fizycznej.

Oczekiwania:

  • Preferowana zdolność posługiwania się językiem angielskim na dowolnym poziomie.
  • Doświadczenie w obszarze pracy magazynowej, zwłaszcza w obszarze obsługi skanera do kompletowania zamówień, jest dodatkowym atutem.
  • Gotowość do długoterminowego zatrudnienia w Wielkiej Brytanii.
  • Poszukujemy pracowników charakteryzujących się uczciwością, rzetelnością i gotowością do podjęcia wyzwań związanych z pracą.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe oraz różnorodne bonusy, dodatki i nagrody związane z wykonywaną pracą.
  • Wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii.
  • Zapewniamy pomoc koordynatora dla pracowników, którzy komunikują się w języku polskim.
  • Miejsce zakwaterowania jest dostępne lokalnie w komfortowych warunkach, choć wiąże się z opłatą, która potrącana będzie z wypłaty.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn drogeryjny Peterborough 03/2024″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

ID ogłoszenia: 67765f0c5dceca63