£3.200 netto

Elektromonter do pracy w Anglii od zaraz, Queenborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Queenborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 marca 2024 00:10

W okolicach Queenborough (południowa część kraju) do podjęcia od zaraz legalna praca w Anglii na stanowisku elektromontera. Zatrudnienie 2024 przy serwisowaniu, naprawie, instalacji linii elektrycznych na słupach.

Elektromonter
Lokalizacja – Południowa Anglia
Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy, zajmującej się naprawą i utrzymaniem infrastruktury elektrycznej, która zaopatruje tysiące domów, firm i usług publicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – elektromonter

Oferujemy:
• Stawka £19,85/h
• Zasiłek na utrzymanie £1.200/ miesiąc ( £300 tydzień)
• Wynagrodzenie miesięczne ok. £3.200 netto
• Duże możliwości rozwoju i awansu
• 40h/tydzień
• Praca poniedziałek – czwartek od 7:00 do 18:00
• Nadgodziny możliwe (płatne dodatkowo od 150 do 200%)
• Godzinna niepłatna przerwa w ciągu zmiany
• Auto służbowe w celu transportu do miejsca pracy
• Wszelkie szkolenia w zakresie wymaganych certyfikatów
• Start pracy – kwiecień 2024

Wymagania:
• Dokument potwierdzający posiadanie uprawnień elektrycznych
• Znajomość języka angielskiego min. B1
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych sieci elektrycznych do 33kV
• Mile widziany Settled albo Presettled Status
• Własne zakwaterowanie

Zadania:
• Prace serwisowe, instalacyjne, naprawcze linii elektrycznych na słupach elektrycznych (linie napowietrzne sieci elektrycznych do 33kV) zgodnie z odpowiednimi standardami budowlanymi i wymaganymi standardami jakości
• Praca zgodnie z zasadami BHP
• Ocena ryzyka pracy

magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

ID ogłoszenia: 27265e23326e87a7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Ewl International

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ewl International »