£13,20 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii na produkcji czekolady bez znajomości języka od zaraz fabryka Leeds UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2024 00:20
  • Wygasa: 2 dni, 7 godzin

Fabryka czekolady działająca w Leeds UK poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji słodyczy w postaci tabliczek czekolady z nadzieniem lub dodatkami, bakaliami. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane będzie na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leeds

Zarobki: od 13,20 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: ASAP / maj 2024

Zadania:

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na linii produkcyjnej w renomowanej firmie specjalizującej się w tworzeniu wyśmienitych słodyczy. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za aktywny udział w procesie wytwarzania różnorodnych przysmaków, w tym pysznych tabliczek czekoladowych z różnorodnymi nadzieniami oraz bakaliami. Twoje główne zadania obejmują obsługę maszyn produkcyjnych, dokładne pakowanie i etykietowanie wyrobów, a także utrzymanie wysokich standardów czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, jednak mile widziane są podstawowe umiejętności komunikacyjne. Doświadczenie w branży spożywczej stanowi dodatkowy atut. Istotne jest również zainteresowanie nauką oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym. Oczekujemy, że kandydaci będą wykazywać umiejętność efektywnej pracy w zespole, cechować się precyzją i dbałością o szczegóły, a także będą gotowi do podjęcia pracy na pełny etat.

Oferujemy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w renomowanej fabryce słodyczy o bogatej historii i ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zainteresowanych pracowników zapewniamy możliwość zakwaterowania na miejscu za odpowiednią opłatą. Nasze mieszkania są wygodne i starannie dostosowane do potrzeb pracowników. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w branży spożywczej, zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie, abyś mógł rozwijać się w naszym środowisku. Istnieje również szansa na rozwój zawodowy, włączając w to możliwość awansu na stanowiska kierownicze. W naszej firmie cenimy współpracę, szanujemy pracę zespołową i staramy się budować pozytywne relacje między pracownikami.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

pl.cleversolutions@hotmail.com

z dopiskiem “produkcja czekolady Leeds 05/2024”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@hotmail.com

ID ogłoszenia: 41466281b38efae1