£10,00-11,00 GBP/h +M

Oferta pracy w Anglii na produkcji detergentów bez języka od zaraz fabryka Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wolverhampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2024 00:20

Od zaraz w fabryce z Wolverhampton możliwa praca w Anglii przy produkcji detergentów. Oferta 2024 bez znajomości języka angielskiego z mieszkaniem zapewnionym dla pracowników bez żadnych opłat.

Umowa docelowo na stałe!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wolverhampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc:  5

Wynagrodzenie: od 10,00 GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 11,00 GBP/h osoba znająca język i posiadająca kwalifikacje zawodowe + Mieszkanie za darmo!

Obowiązki:

Poszukujemy kandydata do wykonywania prac fizycznych na linii produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji artykułów chemicznych, w tym detergentów, takich jak środki do prania, tabletki do zmywarek oraz płyny do mycia okien. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za różnorodne czynności związane z produkcją, dostosowując się elastycznie do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.

Wymagania:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na pełnoetatowe stanowisko w Wolverhampton. Oczekujemy, że potencjalny pracownik będzie posiadał doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz będzie gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym, obejmującym również nocne zmiany. Należy zaznaczyć, że nasz zakład pracy jest miejscem wolnym od palenia, dlatego kandydat nie powinien być palaczem. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana, chociaż może ułatwić proces rekrutacji. Najważniejsze dla nas jest zaangażowanie oraz gotowość do pracy w środowisku produkcyjnym.

Co oferujemy:

Nasz pracodawca zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne pakietu świadczeń socjalnych. Pracownik/pracownica otrzyma profesjonalny strój roboczy i odzież ochronną, z wyjątkiem obuwia ochronnego, który będzie konieczne nabyć samodzielnie. W pierwszych trzech miesiącach zatrudnienia oferujemy bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach. Po upływie tego okresu, służymy wsparciem w znalezieniu i wynajęciu osobistego mieszkania. Dodatkowo, nasza firma wspiera pracowników w załatwianiu wszelkich lokalnych formalności, nie pobierając żadnych opłat od kandydatów na etapie rekrutacji.

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na poniższy adres:

smartwork.uk@yahoo.com

z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

“Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 75465cbf92906e62