PLNod 7500 brutto/mc

Praca Anglia kierowca kat.B z podstawowym angielskim przewóz osób od zaraz Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2023 00:05

Aktualna od zaraz praca w Anglii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Manchesterze z podstawowym językiem angielskim przy przewozie osób. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Manchester.

Wynagrodzenie: 7 500 – 11 500 PLN brutto/mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako kierowca kat. B;
  • zadaniem będzie przewożenie osób na trasach w okolicach Manchester.

Wymagania:

  • ważny paszport;
  • doświadczenie w kierowaniu samochodami – minimum trzy lata;
  • posiadanie prawo jazdy kat. B;
  • kultura i cierpliwość;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • badań psychotechniczne albo gotowość ich wyrobienia;
  • własna działalność gospodarcza lub chęć jej wyrobienia po okresie próbnym, który trawa 2 – 3 miesiące;
  • przynajmniej 23 lata.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • nowoczesne samochody z wyposażeniem, telefonem, kartami flotowymi oraz nawigacją itp.;
  • premie za zadowolenie klientów;
  • pomoc doświadczonych dyspozytorów;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zniżki na wypożyczenie samochodów służbowych;
  • ubezpieczenie NNW;
  • wsparcie doświadczonej księgowej przy zakładaniu i rozliczaniu działalności.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 530 404 988 lub poprzez wysłanie CV na stronie:

www.olx.pl/oferta/praca/kierowca-kat-b-przewoz-osob-w-uk-manchester-darmowe-mieszkanie-CID4-IDXBr4D.html

ID ogłoszenia: 98565789a765bd78